Eredmények 2012

2012. november 21. Megszületett az idei tanév első verseny eredménye
a Hungaroton Hangjáték c. zenei vetélkedő Kaposváron megtartott megyei versenyén zeneiskolánk hat fős csapata:
Bíró Ádám
Horváth Eszter
Kovács Eszter
Kozma Krisztián
Mózes Nóra
Tóth Gábor
 a legmagasabb pontszám elérésével,
"Summa Cum Laude Arany" minősítést szerzett.
A tavaszi verseny fordulóban, várhatóan ők képviselik majd megyénket a Dél-Dunántúli területi válogatón.
Gratulálunk a versenyzőknek, és felkészítő tanáraiknak Balázs Zita és Orbán Renáta tanárnőknek,
valamint Takács Eliza és Török Dániel növendékeinknek, akik négykezes produkciójukkal járultak hozzá a csapat sikeréhez.

Kiváló eredménnyel szerepelt iskolánk a Somogy Megyei Zeneiskolák XXIV. Kamarazenei Találkozóján.
A hosszú hétvége szombatján hét Somogy megyei zeneiskola csapata versenyzett alapítványunk és tantestületünk rendezésében a Marcali Kulturális Központban, immár huszonnegyedik alkalommal. Kilenc induló kamaraegyüttesünk hat Arany Oklevelet, és három Ezüst Oklevelet kapott a zsűri értékelésének redményeként. A zsűri a zeneiskolák vetélkedésében a Marcali Városi Zeneiskola műsorát tekintette ez alkalommal a Fődíjra érdemesnek.
Gratulálunk a versenyzőinknek és felkészítő tanáraiknak. Köszönjük a rendezői munkát a - legnagyobb elismerés mellett - iskolánk valamennyi dolgozójának, alapítványunknak, a rendezői team külső tagjainak, és minden szülőnek, akik lelkes segítségükkel támogatták jó visszhangú rendezvényünket! Köszönjük a tárgyi és pénzben történt támogatásokat!       Részletek és eredmények

Lengyeltóti III. Somogy Megyei Rézfúvós és Ütős Kamarazenei Verseny
Három Kiemelt Arany és egy Arany oklevél.
Felkészítő tanárok: Sárkány Zsoltnak és Török Ferenc

Balaton Körüli Megyék Vonós Találkozója
2012. január 27. Siófok

Arany oklevél: Antal Kristóf hegedű (tanár: Kovács Éva)